Xabi Alonso neto vērtība: Wiki, precējies, ģimene, kāzas, alga, brāļi un māsas

Anonim

Ksabiera Alonso Olano neto vērtība ir 5 miljoni USD

Xabier Alonso Olano Wiki biogrāfija

Ksabiers "Xabi" Alonso Olano (basku: [ˈʃaβi aˈlons̺o oˈlano], spāņu: [ˈ(t)ʃaβj aˈlonso oˈlano]; dzimis 1981. gada 25. novembrī) ir spāņu futbolists, kurš spēlē Vācijas klubā Bayern Munichfield. karjeru savas dzimtenes provinces Gipuzkoa galvenajā komandā Real Sociedad. Pēc īsa aizdevuma perioda SD Eibar viņš atgriezās Sociedadā, kur toreizējais menedžeris Džons Tošaks iecēla Alonso par savas komandas kapteini. Alonso loma izdevās, aizvedot Real Sociedad uz otro vietu 2002.–2003. gada sezonā. 2004. gada augustā viņš pārcēlās uz Liverpūli par 10,5 miljoniem mārciņu. Viņš savā pirmajā sezonā šajā klubā uzvarēja UEFA Čempionu līgā, finālā gūstot izlīdzinājuma vārtus. Nākamajā sezonā viņš ieguva FA kausu un FA Community Shield. Lai sāktu 2009.–2010. gada sezonu, viņš pārcēlās uz Madrides Real ar darījumu, kura vērtība ir aptuveni 30 miljoni mārciņu. Pēc piecām sezonām klubā, izcīnot goda titulus, tostarp līgas titulu 2012. gadā un Čempionu līgu 2014. gadā, ar Minhenes Bayern viņu parakstīja divu gadu līgums. Viņš debitēja Spānijas izlasē 2003. gada aprīlī ar 4:0. uzvara pret Ekvadoru. Spēlējot Spānijas izlasē, Alonso ir uzvarējis Euro 2008, Euro 2012 un 2010 World Cup, kā arī viņš ir pārstāvējis savu valsti Euro 2004 un 2006 World Cup. 2012. gada 23. jūnijā Alonso izcīnīja savu 100. uzvaru Spānijas izlases turnīrā Euro 2012 ceturtdaļfinālā pret Franciju: viņš atzīmēja šo notikumu, gūstot abus Spānijas vārtus, iekļūstot pusfinālā. Pēc Spānijas nespējas izkļūt no grupu turnīriem 2014. gada Pasaules kausa izcīņā, Alonso 2014. gada 27. augustā izstājās no starptautiskās futbola spēles.