Markusa Rešforda neto vērtība: Wiki, precējies, ģimene, kāzas, alga, brāļi un māsas

Image
Image

1,35 miljoni dolāru

Markusa Rešforda Wiki biogrāfija

Markuss Rešfords ir dzimis 1997. gada 31. oktobrī Vaitenšovā, Mančestrā, Anglijā, un ir pazīstams kā futbolists (futbolists), kurš spēlē ievērojamajā Anglijas Premjerlīgas (EPL) komandā Manchester United.

Tātad, cik bagāts ir Markuss Rešfords 2018. gada sākumā? Pēc autoritatīvu avotu ziņām, šī futbolista tīrā vērtība ir 91 miljons dolāru, un viņa bagātība ir uzkrāta no viņa trīs gadus ilgās vecāko karjeras minētajā jomā.

Markusa Rešforda tīrā vērtība 91 miljons USD

Tiek ziņots, ka Rešfords jau no agras bērnības interesējās par futbola spēlēšanu, un piecu gadu vecumā viņš sāka spēlēt komandā Fletcher Moss Rangers. Divus gadus vēlāk viņš kļuva par Mančestras United akadēmiju sistēmas locekli un progresēja vecuma komandās, līdz 2015. gadā viņš bija uz pirmās komandas soliņa, bet 2016. gadā viņš kļuva par Manchester United papildinājumu, spēlējot tajās. UEFA Eiropas līgā 32nd kārta, pret Vidusjitlandi. Rešfords sāka spēlēt Entonija Marsiala pozīcijā pēc tam, kad Marsiāls iesildīšanās laikā guva savainojumu, un jau no paša sākuma sāka sasniegt labus rezultātus, jo debijas spēlē viņš guva divus vārtus, kas bija nozīmīgs papildinājums viņa komandai, kura uzvarēja ar bumbu. 5 – 1 rezultāts; viņa sniegums padarīja viņu par visu laiku jaunāko punktu guvēju Eiropas sacensībās. Markuss turpināja piedalīties Premjerlīgā, spēlē pret Arsenal, atkal gūstot divus vārtus un šajā spēlē sniedzot arī savai komandai rezultatīvu piespēli, kļūstot par trešo jaunāko punktu guvēju Premjerlīgā. 2016. gada martā viņš veica vēl vienu vērā ņemamu sniegumu, jo guva vienīgos vārtus Mančestras derbijā, 18 gadu vecumā kļūstot par visu laiku jaunāko Mančestras derbija punktu guvēju Premjerlīgas ērā. Sasniedzot neticamus rezultātus, viņš 2015.–2016. gada sezonu pabeidza, apbalvojot ar Džimiju Mērfiju par gada labāko jauno spēlētāju, tāpēc Rešforda līgums ar Mančestras United tika pagarināts līdz 2020. gadam, ievērojami palielinot viņa neto vērtību.

2016.-2017. gada sezonā Markusam 19. numuru piešķīra komandas jaunais menedžeris Hosē Morinju. Savus pirmos vārtus viņš guva 2016. gada augustā, spēlē pret Hull City. Nākamajā mēnesī viņš guva vēl trīs vārtus mačos pret Watford, Northampton Town un Leicester City. Februārī viņš izcīnīja savu trešo trofeju un spēlē pret Southampton 77. minūtē bija uz maiņu, bet pēc tam guva galvenos vārtus 107.th minūtē mačā pret Anderlecht. Kopumā Rešfordam bija vēl viena veiksmīga sezona.

2017.-2018. gada sezonā viņš debitēja augustā spēlē pret Madrides Real, kurā viņa komanda zaudēja ar 2:1. Decembra beigās Mančestras United spēlēja pret Burnley, un Markuss laukumā pavadīja 90 minūtes, bet mačs galu galā beidzās ar neizšķirtu 2:2. 2018. gada sākumā viņš laukumā pavadīja 10 minūtes spēlē pret Stroke un vēlāk guva vienus vārtus mačā pret Yeovil. Var droši teikt, ka smagais darbs šim jaunajam futbolistam ir atmaksājies, jo viņa prasmes un centieni tiek pastāvīgi atzīti.

Privātajā dzīvē Markuss ar informāciju par šo tēmu nedalās – pagaidām pat nav baumu par romantiskām attiecībām! Viņš aktīvi darbojas sociālajos medijos, piemēram, Twitter un Instagram, un pirmajā vietnē viņam seko 860 000 cilvēku, bet otrajā - vairāk nekā četri miljoni cilvēku.